11. MAGfestival

11. MAGfestival, međunarodni festival komorne glazbe
11th MAGfestival, international chamber music festival

27. kolovoza – 5. rujna 2020.
27th August – 5th September 2020

MAGfestival website


PROGRAM: 

Festivalski ansambl
Četvrtak 27. kolovoza u 20:00, Muzej grada Splita

Hrvatski gudački kvartet
Subota 29. kolovoza u 20:00, Muzej grada Splita

Milanski kvartet saksofona
Četvrtak 03. rujna u 20:00, Muzej grada Splita

Splitski gitaristički kvartet
Petak 04. rujna u 19:30, Vestibul

Trio Laurus
Subota 05. rujna u 20:00, Muzej grada Splita

PROGRAM:

Festival’s MAGensemble
Thursday 27th August at 20:00, Split City Museum

Croatian String Quartet
Saturday 29th August
at 20:00, Split City Museum

Milano Saxophone Quartet
Thursday 3rd August
at 20:00, Split City Museum

Split Guitar Quartet
Friday 4th September at 19:30, Vestibul

Trio Laurus
Saturday 5th August at 20:00, Split City Museum


MAGfestival je festival komorne glazbe koji nudi spoj glazbenog i likovnog doživljaja. Naime, MAGfestival se održava u gotičkoj dvorani Muzeja grada Splita, jedinstvenoj takve vrste u Hrvatskoj, a posjetitelji festivala kupnjom ulaznice dobivaju mogućnost posjeta Muzeju grada Splita i stalnom postavu Galerije Emanuela Vidovića. U okviru MAGfestivala nastupaju renomirani komorni sastavi iz Hrvatske i inozemstva, kao i mladi splitski glazbenici.

MAGfestival is a chamber music festival which offers a combination of musical and visual experience. It is held in the gothic hall of the Split City Museum and with the concert ticket, the visitors get a chance to visit the Split City Museum and the permanent exhibition of the Gallery Emanuel Vidović. MAGfestival is the only festival of chamber music in Split with young musicians coming from the wider area of Split, but also renowned musicians from other parts of Croatia and abroad.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)